Overig

Voetbalvereniging Rozenburg
Algemeen nummer 0181-213785 vvrozenburg@upcmail.nl
 info@vvrozenburg.nl 
Bestuur
Voorzitter Walter Reurink 06-13262963 voorzitter@vvrozenburg.nl
Penningmeester Tom van Veelen penningmeester@vvrozenburg.nl
Secretaris Vacant secretaris@vvrozenburg.nl
Jeugdcoordinator Iwan van der Sluis 06-50656401 Secretariaat.junioren@vvrozenburg.nl

Secretariaat.pupillen@vvrozenburg.nl

Wedstrijdzaken
1ste en 2de Elftal Mariska de Borst 06-24204500 Secretariaat.123@vvrozenburg.nl
Overige senioren Rene Quak 06-20011177 Secretariaat.overig@vvrozenburg.nl
Jeugdelftallen Iwan van der Sluis 06-50656401 jeugdcoordinator@vvrozenburg.nl
Coördinator Vrouwenafdeling Vacant coordinator.vrouwen@vvrozenburg.nl 
Algemeen Peter Kraaijeveld 06-20905171 secretariaat.algemeen@vvrozenburg.nl
Algemeen Aad Baert 06-22449337 secretariaat.algemeen@vvrozenburg.nl
Technische zaken Jeugdselectie
Erik van de Ridder 06-15096812
Gerard Bronder 06-53445897
Michel Hoogwerf 06-51543766 Technischezaken.jeugd@vvrozenburg.nl
Technische zaken Jeugd
Iwan van der Sluis 06-50656401 jeugdcoordinator@vvrozenburg.nl
Facilitaire zaken
Arie Doornheim 06-11865922 facilitairezaken@vvrozenburg.nl
Henk den Hartog
Richard Kruidhof
Website
Websitebeheerder Corina Rens redactiewebsite@vvrozenburg.nl
Contributie / ledenadministratie Mariska de Borst 06-24204500 ledenadministratie@vvrozenburg.nl
Kantinebeheer Karin de Heer Kantine@vvrozenburg.nl
Scheidsrechtercoördinator Michael Vermeer 06-36300161
scheidsrechter@vvrozenburg.nl
Evenementencommissie
Patricia Negro Evenementen@vvrozenburg.nl
Groot Bokkers Evenementen@vvrozenburg.nl
Bea van Krimpen Evenementen@vvrozenburg.nl
Grote Clubactie Dona Daniels Groteclubactie@vvrozenburg.nl
Yvonne van Ringelesteijn
Groteclubactie@vvrozenburg.nl
Toernooicommissie
Piet van Seters Toernooien@vvrozenburg.nl
Erik Haesenbos
Henk den Hartog
Dick Grinwis

Reageren is niet mogelijk.