• Contact

    Wilt u contact opnemen met iemand van de v.v. Rozenburg? Hieronder zijn verschillende contactopties binnen de vereniging weergeven. klik hier voor een korte beschrijving voor het type vragen per functie met bijbehorend email adress.

  • V.V. Rozenburg 

    Adres: Vinkseweg 31, 3181HT Rozenburg, Zuid-Holland

    Telefoonnummer: 0181 213785

  • Functie Email
    Voorzitter voorzitter@vvrozenburg.nl   
    Secretaris secretaris@vvrozenburg.nl
    Penningmeester penningmeester@vvrozenburg.nl
    Voetbaltechnische zaken technischezaken@vvrozenburg.nl
    Terreinbeheer sportparkbeheer@vvrozenburg.nl
    Algemene voetbalzaken info@vvrozenburg.nl
    Lidmaatschap ledenadministratie@vvrozenburg.nl
    Sponsorzaken sponsorzaken@vvrozenburg.nl
    Integriteitscommissie VOG@vvrozenburg.nl
    Redactie redactiewebsite.vvrozenburg@gmail.com
    Evenementen evenementen@vvrozenburg.nl
    Kantine kantine@vvrozenburg.nl
    Facilitaire zaken arie.doornhein57@gmail.com
  • Locatie v.v. Rozenburg