• Rozenburg 1 VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdMedische stafFysiotherapeut
    Borst-Ombelet, Mariska deOverige stafTeammanager
    Grinwis, PatrickTechnische stafKeeperstrainer
    Nauta, Peter-MarcelTechnische stafTrainer/coach
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspelerDoelverdediger
    AfgeschermdTeamspeler
    Arkenbout, SanderTeamspeler
    Bil, Nick deTeamspelerAanvaller
    Bloothoofd, WouterTeamspelerDoelverdediger
    Bokma, JeffreyTeamspeler
    Buuren, Regillio vanTeamspeler
    Es, Stefan vanTeamspelerMiddenvelder
    Groot, Jordie deTeamspeler
    Heuvel, Floris van denTeamspeler
    Kraaijeveld, SanderTeamspeler
    Laan, Bryan van derTeamspelerMiddenvelder
    Lissenberg, VinceTeamspelerVerdediger
    Negro, NandoTeamspeler
    Ouden, Maikel denTeamspeler
    Santra, PaulTeamspelerMiddenvelder
    Seventer, Elroy vanTeamspelerVerdediger
    Wessteijn, JelleTeamspeler
    Woldeamanuel, BethslotTeamspeler
    Zaif, OnurTeamspeler
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    6 apr. 14:30Rozenburg 1 - OVV 1Sportpark West
    13 apr. 14:30Oud-Beijerland 1 - Rozenburg 1Sportpark Olympia
    20 apr. 14:30Rozenburg 1 - Den Bommel 1Sportpark West
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    16 mrt.GHVV'13 1 - Rozenburg 12 - 1
    23 mrt.Piershil 1 - Rozenburg 10 - 7
  • Poulestanden Rozenburg 1 (0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Binnenmaas, FC 120163161154651
    2Rozenburg 120141567283943
    3OVV 120121746301637
    4Oud-Beijerland 120113652341836
    5's-Gravendeel vv 12094749282131
    6Vierpolders 11992844311329
    7GHVV'13 11991948371128
    8Rijnmond Hoogvliet Sport 12084850331728
    9Jonge Spartaan, de 119901046341227
    10Rhoon 11974848331525
    11Den Bommel 11974846341225
    12Botlek, SC 12064103545-1022
    13Pernis 11933132144-2312
    14Piershil 12000207194-1870

    Poulestanden Rozenburg 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Maasdijk 131208535
    2Rozenburg 131208625
    3WFB 131028713
    4MSV '71 1302139-62