• Rozenburg 6 VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Arends, YannickTeamspeler
    Dijk, Ferry vanTeamspeler
    Graaf, Rutger deTeamspeler
    Hamaker, KelvinTeamspeler
    Krimpen, Rico vanTeamspeler
    Krimpen, Tim vanTeamspeler
    Leeuwestein, ThomTeamspeler
    Lloyd, WilliamTeamspeler
    Multem, JesseTeamspeler
    Rijnsdorp, NigelTeamspeler
    Spithoven, RoyTeamspeler
    Sprong, Jeremy van derTeamspeler
    Veer, JoeyTeamspeler
    Visser, JariTeamspeler
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    24 nov. 14:30WFB 3 - Rozenburg 6Sportpark De Kruse
    1 dec. 14:30Rozenburg 6 - Hellevoetsluis 5Sportpark West
    8 dec. 11:30GHVV'13 5 - Rozenburg 6Sportpark GHVV’13, locatie Heenvliet
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    10 nov.Nieuwenhoorn 4 - Rozenburg 65 - 2
    17 nov.Rozenburg 6 - NTVV 22 - 5
  • Poulestanden Rozenburg 6 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Brielle, VV 4760143142918
    2Kethel Spaland, vv 675111811716
    3Hellevoetsluis 5850330151515
    4NTVV 274122418613
    5OHVV 173311715212
    6Rozenburg 563122015510
    7GHVV'13 5831436251110
    8Flakkee 282421715210
    9Herkingen '55 271331215-36
    10Nieuwenhoorn 472051745-286
    11WFB 372051342-296
    12Rozenburg 670071027-170

    Poulestanden Rozenburg 6 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VDL 4211010374
    2FC 's-Gravenzande 9211010464
    3Rozenburg 62002316-130