• Speler MO11 geselecteerd voor de vervolg trainingen bij de KNVB

    23 mrt 2020
  • Lanysa Almeida, een voetbalster uit de de MO11 is geselecteerd voor de vervolg trainingen bij de KNVB. Onlangs is ze als 10 jarige na een proeftraining bij de KNVB geselecteerd voor vervolgtrainingen voor een selectie Meiden-O11, Zuid-Holland.

    Lanysa combineert sport als lid van de streetdance selectie en de voetbal, wat ongetwijfeld positief bijdraagt aan haar wendbaarheid in het veld. Als 6 jarig meisje, samen met Liv, begonnen tussen de jongens in de F6. Vorig seizoen zat zij voor het eerst in een meidenteam waar ze, tegen Jongensteams speelde en deed ze met haar fanatisme niet voor hen onder.
    Dit seizoen speelt Lanysa in Meiden onder 11-1 voor het eerst in een meidencompetitie, in de 1e klasse. Lanysa speelt meestal als aanvaller, maar door haar goede techniek, snelheid en inzet is ze ook als middenvelder inzetbaar. 
    Wij wensen haar veel succes!