• Uitwedstrijden overzicht

    18 nov 2018 Beheerder
  • DatumThuisteamUitteamPlaats
    13 apr. 10:00Rockanje JO7-1Rozenburg JO7-2ROCKANJE
    13 apr. 10:15v.v. Hekelingen JO8-7Rozenburg JO8-3SPIJKENISSE
    13 apr. 12:00Stellendam JO19-1Rozenburg JO19-1STELLENDAM
    16 apr. 20:00dvv Delft 3Rozenburg 4DELFT
    20 apr. 08:30FC Vlotbrug JO7-3Rozenburg JO7-1HELLEVOETSLUIS
    20 apr. 08:30Brielle, VV JO8-1Rozenburg JO8-2VIERPOLDERS
    20 apr. 08:30Rijnmond Hoogvliet Sport JO9-1Rozenburg JO9-4MHOOGVLIET ROTTERDAM
    20 apr. 08:30Spijkenisse JO9-4Rozenburg JO9-2SPIJKENISSE
    20 apr. 09:00Brielle, VV JO11-1Rozenburg JO11-1VIERPOLDERS
    20 apr. 09:10FC Vlotbrug JO7-2Rozenburg JO7-1HELLEVOETSLUIS
    20 apr. 10:30Kethel Spaland, vv JO14-2Rozenburg JO14-2SCHIEDAM
    20 apr. 11:45LYRA JO10-5Rozenburg JO10-2DE LIER
    20 apr. 12:00CWO 2Rozenburg 2VLAARDINGEN
    20 apr. 12:45FCB-HWD JO13-2Rozenburg JO13-1ROTTERDAM
    20 apr. 13:15VDL 4Rozenburg 5MAASSLUIS
    20 apr. 13:20VDL JO17-1Rozenburg JO17-1MAASSLUIS
    20 apr. 14:30MVV '27 1Rozenburg 1MAASLAND
    20 apr. 14:30SSA/SJO Fortuna Be Quick 35+1Rozenburg 35+1GOUDSWAARD
    27 apr. 13:00NSVV 35+2Rozenburg 35+1NUMANSDORP
    4 mei. 12:30Die Haghe JO14-4Rozenburg JO14-2'S-GRAVENHAGE
    11 mei. 08:30Hermes DVS JO13-1Rozenburg JO13-1SCHIEDAM
    11 mei. 08:30Botlek, SC JO7-1Rozenburg JO7-1SPIJKENISSE
    11 mei. 08:30VFC JO8-1Rozenburg JO8-1VLAARDINGEN
    11 mei. 08:30Hermes DVS JO9-3JMRozenburg JO9-3SCHIEDAM
    11 mei. 08:30LYRA JO11-4Rozenburg JO11-3DE LIER
    11 mei. 09:00VDL JO11-4Rozenburg JO11-2MAASSLUIS
    11 mei. 09:10FC Vlotbrug JO7-2Rozenburg JO7-1SPIJKENISSE
    11 mei. 09:45Nieuwenhoorn JO8-4JMRozenburg JO8-3HELLEVOETSLUIS
    11 mei. 09:45MVV '27 JO10-3Rozenburg JO10-2MAASLAND
    11 mei. 10:30VFC JO9-4Rozenburg JO9-2VLAARDINGEN
    11 mei. 11:00Spijkenisse JO7-2Rozenburg JO7-2SPIJKENISSE
    11 mei. 12:00Zwartewaal 35+1Rozenburg 35+1ZWARTEWAAL
    11 mei. 12:45S.V. Den Hoorn JO14-3Rozenburg JO14-2DEN HOORN ZH
    11 mei. 13:00Victoria'04 4Rozenburg 5VLAARDINGEN
    11 mei. 13:15vv Smitshoek JO17-2Rozenburg JO17-1BARENDRECHT
    11 mei. 14:30Kethel Spaland, vv 1Rozenburg 1SCHIEDAM
    11 mei. 15:30v.v. Hekelingen MO17-1Rozenburg MO17-1SPIJKENISSE
    11 mei. 16:30Spijkenisse JO19-3Rozenburg JO19-1SPIJKENISSE
    11 mei. 17:15VFC 2Rozenburg 2VLAARDINGEN