• Uitwedstrijden

  • DatumThuisteamUitteamPlaats
    19 jan. 08:30Botlek, SC JO12-1Rozenburg JO12-1SPIJKENISSE
    19 jan. 09:30Flakkee JO17-1Rozenburg JO17-1MIDDELHARNIS
    19 jan. 10:00DBGC JO10-3GRozenburg JO10-3OUDE-TONGE
    19 jan. 10:45v.v. Hekelingen JO13-2GRozenburg JO13-2SPIJKENISSE
    19 jan. 11:45Kethel Spaland, vv 5Rozenburg 2SCHIEDAM
    19 jan. 13:00Smitshoek JO19-4Rozenburg JO19-2BARENDRECHT
    26 jan. 08:30Botlek, SC JO9-3Rozenburg JO9-2SPIJKENISSE
    26 jan. 08:30HBS JO8-2Rozenburg JO8-1'S-GRAVENHAGE
    26 jan. 09:45Spartaan'20 JO9-4Rozenburg JO9-1ROTTERDAM
    26 jan. 09:45LYRA JO11-2Rozenburg JO11-1DE LIER
    26 jan. 10:00WFB, JO13-2GRozenburg JO13-2OUDDORP ZH
    26 jan. 12:00Simonshaven 2Rozenburg 3SIMONSHAVEN
    26 jan. 12:30Brielle, VV 4Rozenburg 5VIERPOLDERS
    26 jan. 14:30Melissant VE1Rozenburg VE2MELISSANT
    26 jan. 14:30Zuidland 4Rozenburg 4ZUIDLAND
    26 jan. 14:30Kethel Spaland, vv 6Rozenburg 6SCHIEDAM
    29 jan. 20:00SCO '63 3Rozenburg 4SPIJKENISSE
    2 feb. 08:30MVV '27 JO10-1Rozenburg JO10-1MAASLAND
    2 feb. 08:30Maasdijk JO13-1Rozenburg JO13-1MAASDIJK
    2 feb. 08:30SHO JO11-4GRozenburg JO11-2OUD-BEIJERLAND
    2 feb. 09:00Vierpolders JO9-1GRozenburg JO9-3VIERPOLDERS
    2 feb. 09:00ZBVH JO9-1GRozenburg JO9-2ZUID-BEIJERLAND
    2 feb. 09:00dvv Delft JO11-1Rozenburg JO11-1DELFT
    2 feb. 09:30SNS JO10-1Rozenburg JO10-2STAD AAN 'T HARINGVLIET
    2 feb. 09:30LYRA JO8-1Rozenburg JO8-1DE LIER
    2 feb. 09:45Kethel Spaland, vv JO9-4Rozenburg JO9-4MSCHIEDAM
    2 feb. 12:00Flakkee 2Rozenburg 6MIDDELHARNIS
    2 feb. 12:00FC Vlotbrug 2Rozenburg 2HELLEVOETSLUIS
    2 feb. 13:00Smitshoek JO15-9Rozenburg JO15-3BARENDRECHT
    2 feb. 14:30Rijnmond Hoogvliet Sport 1Rozenburg 1HOOGVLIET ROTTERDAM
    2 feb. 16:15Herkingen '55 2Rozenburg 5HERKINGEN
    9 feb. 08:30NSVV JO12-1Rozenburg JO12-2NUMANSDORP
    9 feb. 09:45SHO JO13-3Rozenburg JO13-2OUD-BEIJERLAND
    9 feb. 09:45Kethel Spaland, vv JO9-2Rozenburg JO9-1SCHIEDAM
    9 feb. 10:00Zoetermeer, fc JO15-1Rozenburg JO15-1ZOETERMEER
    9 feb. 10:15GHVV'13 JO10-2GRozenburg JO10-3GEERVLIET
    9 feb. 10:30Vierpolders JO17-1Rozenburg JO17-1VIERPOLDERS
    9 feb. 11:30DVO '32 JO12-1Rozenburg JO12-1VLAARDINGEN
    9 feb. 12:00Rockanje VE1Rozenburg VE1ROCKANJE
    9 feb. 12:00Simonshaven 2Rozenburg 4SIMONSHAVEN
    9 feb. 12:00Smitshoek MO17-2Rozenburg MO17-1BARENDRECHT
    9 feb. 12:00Hellevoetsluis JO19-2Rozenburg JO19-2HELLEVOETSLUIS
    9 feb. 12:15Botlek, SC 5Rozenburg 3SPIJKENISSE
    9 feb. 14:00VFC JO19-2Rozenburg JO19-1VLAARDINGEN
    9 feb. 14:30Goudswaardse Boys VE1Rozenburg VE2GOUDSWAARD