• Voetbalprogramma

    Op deze pagina vindt u de actuele informatie over het voetbalprogramma en trainingen. 

  • Thuiswedstrijden Rozenburg

    Klik hier

    Thuisprogramma

    Thuisprogramma

    Thuiswedstrijden Rozenburg

    Klik hier

  • Veld- en kleedkamerindeling

    Klik hier

    Veld- en Kleedkamerindeling
    Veld- en Kleedkamerindeling

    Veld- en kleedkamerindeling

    Klik hier

  • Uitwedstrijden Rozenburg

    Klik hier

    Uitprogramma

    Uitprogramma

    Uitwedstrijden Rozenburg

    Klik hier

  • Plattegronden van de Veld- en Kleedkamer indelingen op sportpark West

    klik hier

    Plattegronden

    Plattegronden

    Plattegronden van de Veld- en Kleedkamer indelingen op sportpark West

    klik hier

  • Afgelastingen in het programma

    Klik hier

    Afgelastingen

    Afgelastingen

    Afgelastingen in het programma

    Klik hier

  • Weekoverzicht trainingen

    Klik hier

    Trainingsschema

    Trainingsschema

    Weekoverzicht trainingen

    Klik hier

  • Volledige programma

    WedstrijddatumWedstrijd
    za 13-aug. 12:00LMO 2 - Rozenburg 2
    za 13-aug. 14:30LMO 1 - Rozenburg 1
    di 16-aug. 20:00Rozenburg 1 - Duindorp 1
    za 20-aug. 12:00Rozenburg 2 - Duindorp 2
    za 20-aug. 14:30HBSS 1 - Rozenburg 1
    ma 22-aug. 20:001e trainen - 1e trainen
    di 23-aug. 20:00Victoria'04 1 - Rozenburg 1
    di 23-aug. 20:00Rozenburg 2 - Vlotbrug 2
    di 23-aug. 20:00VV Rozenburg JO18-1 - Feyenoord JO17-1
    do 25-aug. 20:002e trainen - 2e trainen
    do 25-aug. 20:001e trainen - 1e trainen
    za 27-aug. 10:00vvr - vvr
    za 27-aug. 10:00vvr - vvr
    za 27-aug. 12:00NSVV 2 - Rozenburg 2
    za 27-aug. 13:001e trainen - 1e trainen
    ma 29-aug. 20:001e trainen - 1e trainen
    di 30-aug. 20:001e trainen - 1e trainen
    do 01-sep. 20:001e trainen - 1e trainen
    za 03-sep. 08:30Hellevoetsluis, JO11-2JM - Rozenburg JO11-1
    za 03-sep. 08:30MVV '27 JO10-1 - Rozenburg JO10-1
    za 03-sep. 09:00Rozenburg JO12-1 - OVV JO12-1
    za 03-sep. 09:00Sportclub Monster JO8-2 - Rozenburg JO8-1
    za 03-sep. 09:00Brielle, VV MO11-1 - Rozenburg MO11-1
    za 03-sep. 09:00Jonge Spartaan, de MO15-1 - Rozenburg MO15-1
    za 03-sep. 09:00Brielle, VV JO13-2 - Rozenburg JO13-1
    za 03-sep. 09:30Rozenburg JO9-2 - MSV '71 JO9-2JM
    za 03-sep. 09:30Rozenburg JO8-3 - Rozenburg JO8-4
    za 03-sep. 09:30Rozenburg JO14-1 - Spijkenisse JO14-3
    za 03-sep. 09:45Rozenburg JO16-1 - Strijen JO16-1
    za 03-sep. 10:00Rozenburg JO13-2 - Botlek, SC JO13-2
    za 03-sep. 10:30sv Poortugaal MO13-2 - Rozenburg MO13-1 (9-tal)
    za 03-sep. 11:00Rozenburg JO10-2 - Nieuwenhoorn JO10-4JM
    za 03-sep. 11:00Rozenburg JO8-2 - Zuidland JO8-1
    za 03-sep. 11:00v.v. Hekelingen JO9-3 - Rozenburg JO9-1
    za 03-sep. 11:15Rozenburg JO17-1 - Zinkwegse Boys JO17-2
    za 03-sep. 11:30v.v. Hekelingen JO12-4 - Rozenburg JO12-2
    za 03-sep. 12:00Rozenburg 2 - Hellevoetsluis 3
    za 03-sep. 12:00Rozenburg JO18-1 - Kethel Spaland, vv JO18-1
    za 03-sep. 12:00Rozenburg 3 - FC 's-Gravenzande 6
    za 03-sep. 12:15Botlek, SC 35+1 - Rozenburg 35+1
    za 03-sep. 13:15VDL 4 - Rozenburg 4
    za 03-sep. 13:30Rozenburg JO18-2 - Stellendam JO18-1
    za 03-sep. 14:30Rozenburg 1 - Sportclub Monster 1
    za 03-sep. 14:30Rozenburg 6 - MVV '27 4
    za 03-sep. 14:30Rozenburg MO20-1 - Binnenmaas, FC MO20-1
    za 03-sep. 14:30DRL JO19-1 - Rozenburg JO19-1
    za 03-sep. 15:30v.v. Hekelingen 5 - Rozenburg 5
    za 10-sep. 08:30Zuidland JO10-1 - Rozenburg JO10-2
    za 10-sep. 09:00Rozenburg MO11-1 - Nieuwenhoorn MO11-1
    za 10-sep. 09:00Brielle, VV JO12-1 - Rozenburg JO12-1
    za 10-sep. 09:00Brielle, VV JO8-3 - Rozenburg JO8-3
    za 10-sep. 09:00Brielle, VV JO8-1 - Rozenburg JO8-2
    za 10-sep. 09:30Rozenburg JO11-1 - Jonge Spartaan, de JO11-1
    za 10-sep. 09:30Rozenburg JO9-1 - Brielle, VV JO9-2
    za 10-sep. 09:30Rozenburg JO8-4 - SSA/SJO Fortuna Be Quick JO8-1
    za 10-sep. 09:30Rozenburg MO13-1 (9-tal) - VDL MO13-2
    za 10-sep. 09:30Rozenburg JO13-1 - DVV '09 JO13-1
    za 10-sep. 09:30ST Herkingen/NTVV JO16-1 - Rozenburg JO16-1
    za 10-sep. 09:45MVV '27 JO9-3JM - Rozenburg JO9-2
    za 10-sep. 10:00FC Vlotbrug JO13-1 - Rozenburg JO13-2
    za 10-sep. 10:30WFB JO14-1JM - Rozenburg JO14-1
    za 10-sep. 11:00Rozenburg JO10-1 - GHVV'13 JO10-1JM
    za 10-sep. 11:00Rozenburg JO8-1 - MVV '27 JO8-1
    za 10-sep. 11:30Rozenburg 4 - Zuidland 6
    za 10-sep. 12:00Rozenburg 5 - Heinenoord 4
    za 10-sep. 12:00Nieuwenhoorn 2 - Rozenburg 2
    za 10-sep. 12:00SHO JO18-1 - Rozenburg JO18-1
    za 10-sep. 12:00Melissant 2 - Rozenburg 6
    za 10-sep. 12:15Barendrecht MO20-2 - Rozenburg MO20-1
    za 10-sep. 13:45Hellevoetsluis JO17-2 - Rozenburg JO17-1
    za 10-sep. 14:30Rozenburg 35+1 - OVV 35+1
    za 10-sep. 14:30Rozenburg JO19-1 - Vierpolders JO19-1
    za 10-sep. 14:30Westlandia 3 - Rozenburg 3
    za 10-sep. 14:30Botlek, SC JO18-1 - Rozenburg JO18-2
    za 10-sep. 17:00SVH 1 - Rozenburg 1