• Voetbalprogramma

    Op deze pagina vindt u de actuele informatie over het voetbalprogramma en trainingen. 

  • Thuiswedstrijden Rozenburg

    Klik hier

    Thuisprogramma

    Thuisprogramma

    Thuiswedstrijden Rozenburg

    Klik hier

  • Veld- en kleedkamerindeling

    Klik hier

    Veld- en Kleedkamerindeling
    Veld- en Kleedkamerindeling

    Veld- en kleedkamerindeling

    Klik hier

  • Uitwedstrijden Rozenburg

    Klik hier

    Uitprogramma

    Uitprogramma

    Uitwedstrijden Rozenburg

    Klik hier

  • Plattegronden van de Veld- en Kleedkamer indelingen op sportpark West

    klik hier

    Plattegronden

    Plattegronden

    Plattegronden van de Veld- en Kleedkamer indelingen op sportpark West

    klik hier

  • Afgelastingen in het programma

    Klik hier

    Afgelastingen

    Afgelastingen

    Afgelastingen in het programma

    Klik hier

  • Weekoverzicht trainingen

    Klik hier

    Trainingsschema

    Trainingsschema

    Weekoverzicht trainingen

    Klik hier

  • Volledige programma

    WedstrijddatumWedstrijd
    za 21-mei. 08:30Rozenburg MO11-1 - Zwervers, IJVV de MO11-1
    za 21-mei. 08:30Smitshoek JO11-3 - Rozenburg JO11-1
    za 21-mei. 08:30VFC JO12-4 - Rozenburg JO12-2
    za 21-mei. 08:30Rijnmond Hoogvliet Sport JO9-1 - Rozenburg JO9-2
    za 21-mei. 08:30VV Rozenburg JO7-1 - VV Brielle JO7
    za 21-mei. 09:00VV Rozenburg JO7-2 - Hellevoetsluis JO7-2
    za 21-mei. 10:00Rozenburg JO11-2 - Brielle, VV JO11-2
    za 21-mei. 10:00Rozenburg JO12-1 - v.v. Hekelingen JO12-1
    za 21-mei. 10:00Rozenburg JO12-3 - DVV '09 JO12-3
    za 21-mei. 10:00Rozenburg JO8-1 - Excelsior M. JO8-5
    za 21-mei. 10:00Rozenburg JO9-1 - Rhoon JO9-1
    za 21-mei. 10:00OVV-JO13-1JM - Rozenburg JO13-1
    za 21-mei. 10:30Binnenmaas, FC MO13-1 - Rozenburg MO13-1
    za 21-mei. 12:00Rozenburg 2 - OVV 2
    za 21-mei. 12:00Rozenburg JO17-1 - Rhoon JO17-1
    za 21-mei. 12:00Rozenburg MO17-1 - SCO '63 MO17-1
    za 21-mei. 12:00Melissant 35+1 - Rozenburg 35+2
    za 21-mei. 13:00Smitshoek 10 - Rozenburg 3
    za 21-mei. 13:30Hillegersberg, vv MO15-2 - Rozenburg MO15-1
    za 21-mei. 14:30Rozenburg 35+1 - Jonge Spartaan, de 35+1
    za 21-mei. 14:30GOZ JO17-1 - Rozenburg JO17-2
    za 21-mei. 15:00DCV 1 - Rozenburg 1
    za 21-mei. 15:00msv De Betrokken Spartaan JO16-1 - Rozenburg JO16-1
    ma 23-mei. 18:45Rockanje JO12-1 - Rozenburg JO12-1
    di 24-mei. 18:30VVRozenburg - VVRozenburg
    di 24-mei. 19:00Botlek, SC JO17-1 - Rozenburg JO17-1
    di 24-mei. 20:00Rozenburg 4 - OVV 3
    do 26-mei. 19:30Rozenburg JO17-2 - v.v. Hekelingen JO17-2
    za 28-mei. 08:30Rozenburg MO11-1 - Brielle, VV MO11-2
    za 28-mei. 09:00Rozenburg, JO10-2JM - SCO '63 JO10-1
    za 28-mei. 10:00Rozenburg JO11-2 - Nieuwenhoorn JO11-2JM
    za 28-mei. 11:30Rozenburg 3 - Charlois, sv 4
    za 28-mei. 12:00Rozenburg 4 - Botlek, SC 4
    za 28-mei. 12:00Zuidland 5 - Rozenburg 5
    za 28-mei. 13:45Rozenburg MO17-1 - Zwaluwen MO17-2
    za 28-mei. 14:15sv Poortugaal 4 - Rozenburg 2
    za 28-mei. 14:30Rozenburg 1 - Deltasport 1
    za 28-mei. 14:30Stellendam 35+1 - Rozenburg 35+1
    za 04-jun. 10:00Rozenburg 2 - v.v. Hekelingen 2
    za 04-jun. 14:30Alexandria'66 1 - Rozenburg 1
    za 11-jun. 12:45OVV 35+1 - Rozenburg 35+1
    za 11-jun. 15:30v.v. Hekelingen 5 - Rozenburg 3