• Voetbalprogramma

    Op deze pagina vindt u de actuele informatie over het voetbalprogramma en trainingen. 

  • Thuiswedstrijden Rozenburg

    Klik hier

    Thuisprogramma

    Thuisprogramma

    Thuiswedstrijden Rozenburg

    Klik hier

  • Veld- en kleedkamerindeling

    Klik hier

    Veld- en Kleedkamerindeling
    Veld- en Kleedkamerindeling

    Veld- en kleedkamerindeling

    Klik hier

  • Uitwedstrijden Rozenburg

    Klik hier

    Uitprogramma

    Uitprogramma

    Uitwedstrijden Rozenburg

    Klik hier

  • Plattegronden van de Veld- en Kleedkamer indelingen op sportpark West

    klik hier

    Plattegronden

    Plattegronden

    Plattegronden van de Veld- en Kleedkamer indelingen op sportpark West

    klik hier

  • Afgelastingen in het programma

    Klik hier

    Afgelastingen

    Afgelastingen

    Afgelastingen in het programma

    Klik hier

  • Weekoverzicht trainingen

    Klik hier

    Trainingsschema

    Trainingsschema

    Weekoverzicht trainingen

    Klik hier

  • Volledige programma

    WedstrijddatumWedstrijd
    za 13-apr. 08:30Rozenburg MO11-1 - SVS MO11-1
    za 13-apr. 09:00Rozenburg JO14-2 - Zwaluwen JO14-3
    za 13-apr. 10:00Rockanje JO7-1 - Rozenburg JO7-2
    za 13-apr. 10:15v.v. Hekelingen JO8-7 - Rozenburg JO8-3
    za 13-apr. 12:00Rozenburg 5 - SVV 3
    za 13-apr. 12:00Stellendam JO19-1 - Rozenburg JO19-1
    di 16-apr. 20:00dvv Delft 3 - Rozenburg 4
    za 20-apr. 08:30Rozenburg MO11-1 - Pernis MO11-1
    za 20-apr. 08:30Rozenburg JO8-1 - Kethel Spaland, vv JO8-2
    za 20-apr. 08:30Rozenburg JO9-3 - Zwaluwen JO9-3
    za 20-apr. 08:30Rozenburg JO11-3 - Sportclub Monster JO11-3
    za 20-apr. 08:30FC Vlotbrug JO7-3 - Rozenburg JO7-1
    za 20-apr. 08:30Brielle, VV JO8-1 - Rozenburg JO8-2
    za 20-apr. 08:30Rijnmond Hoogvliet Sport JO9-1 - Rozenburg JO9-4M
    za 20-apr. 08:30Spijkenisse JO9-4 - Rozenburg JO9-2
    za 20-apr. 08:45Rozenburg MO15-1 - Zwaluwen MO15-3
    za 20-apr. 08:45Rozenburg JO13-2 - Hellevoetsluis JO13-3JM
    za 20-apr. 08:50Rozenburg JO7-1 - OVV JO7-1
    za 20-apr. 09:00Rozenburg JO10-1 - Botlek, SC JO10-1
    za 20-apr. 09:00Brielle, VV JO11-1 - Rozenburg JO11-1
    za 20-apr. 09:10FC Vlotbrug JO7-2 - Rozenburg JO7-1
    za 20-apr. 09:30Rozenburg JO8-3 - Brielle, VV JO8-2
    za 20-apr. 09:30Rozenburg JO7-2 - Rockanje JO7-2
    za 20-apr. 10:00Rozenburg JO11-2 - CWO JO11-4
    za 20-apr. 10:15Rozenburg JO16-1 - Binnenmaas, FC JO16-1
    za 20-apr. 10:30Kethel Spaland, vv JO14-2 - Rozenburg JO14-2
    za 20-apr. 11:00Rozenburg JO14-1 - sv Poortugaal JO14-2
    za 20-apr. 11:00Rozenburg MO17-1 - Barendrecht MO17-2
    za 20-apr. 11:00Rozenburg JO9-1 - Jonge Spartaan, de JO9-1
    za 20-apr. 11:45LYRA JO10-5 - Rozenburg JO10-2
    za 20-apr. 12:00Rozenburg 3 - Excelsior M. 4
    za 20-apr. 12:00Rozenburg 4 - Schipluiden 5
    za 20-apr. 12:00CWO 2 - Rozenburg 2
    za 20-apr. 12:45FCB-HWD JO13-2 - Rozenburg JO13-1
    za 20-apr. 13:15VDL 4 - Rozenburg 5
    za 20-apr. 13:20VDL JO17-1 - Rozenburg JO17-1
    za 20-apr. 14:30MVV '27 1 - Rozenburg 1
    za 20-apr. 14:30SSA/SJO Fortuna Be Quick 35+1 - Rozenburg 35+1
    do 25-apr. 20:00Rozenburg 5 - HBSS 6
    za 27-apr. 13:00NSVV 35+2 - Rozenburg 35+1
    wo 01-mei. 20:00Rozenburg 3 - GHVV'13 4
    za 04-mei. 12:30Die Haghe JO14-4 - Rozenburg JO14-2
    za 04-mei. 14:30Rozenburg 1 - CWO 1
    za 04-mei. 14:30Rozenburg 35+1 - Melissant 35+1
    za 04-mei. 16:25Rozenburg MO17-1 - Binnenmaas, FC MO17-1
    za 11-mei. 08:30Hermes DVS JO13-1 - Rozenburg JO13-1
    za 11-mei. 08:30Botlek, SC JO7-1 - Rozenburg JO7-1
    za 11-mei. 08:30VFC JO8-1 - Rozenburg JO8-1
    za 11-mei. 08:30Hermes DVS JO9-3JM - Rozenburg JO9-3
    za 11-mei. 08:30LYRA JO11-4 - Rozenburg JO11-3
    za 11-mei. 08:45Rozenburg MO15-1 - PPSC MO15-3
    za 11-mei. 08:45Rozenburg MO11-1 - Zwervers, IJVV de MO11-1
    za 11-mei. 08:45Rozenburg JO8-2 - Hellevoetsluis JO8-1
    za 11-mei. 08:45Rozenburg JO9-4M - sv Poortugaal JO9-2
    za 11-mei. 08:45Rozenburg JO10-1 - Zinkwegse Boys JO10-1
    za 11-mei. 08:50Rozenburg JO7-1 - Abbenbroek JO7-1JM
    za 11-mei. 09:00VDL JO11-4 - Rozenburg JO11-2
    za 11-mei. 09:10FC Vlotbrug JO7-2 - Rozenburg JO7-1
    za 11-mei. 09:45Nieuwenhoorn JO8-4JM - Rozenburg JO8-3
    za 11-mei. 09:45MVV '27 JO10-3 - Rozenburg JO10-2
    za 11-mei. 10:00Rozenburg JO14-1 - SSS JO14-1
    za 11-mei. 10:00Rozenburg JO16-1 - vv Smitshoek JO16-3
    za 11-mei. 10:30Rozenburg JO13-2 - Brielle, VV JO13-3
    za 11-mei. 10:30Rozenburg JO11-1 - Sparta (AV) JO11-2
    za 11-mei. 10:30VFC JO9-4 - Rozenburg JO9-2
    za 11-mei. 11:00Rozenburg JO9-1 - FC Vlotbrug JO9-1
    za 11-mei. 11:00Spijkenisse JO7-2 - Rozenburg JO7-2
    za 11-mei. 12:00Rozenburg 4 - HBSS 6
    za 11-mei. 12:00Rozenburg 3 - DRL 4
    za 11-mei. 12:00Zwartewaal 35+1 - Rozenburg 35+1
    za 11-mei. 12:45S.V. Den Hoorn JO14-3 - Rozenburg JO14-2
    za 11-mei. 13:00Victoria'04 4 - Rozenburg 5
    za 11-mei. 13:15vv Smitshoek JO17-2 - Rozenburg JO17-1
    za 11-mei. 14:30Kethel Spaland, vv 1 - Rozenburg 1
    za 11-mei. 15:30v.v. Hekelingen MO17-1 - Rozenburg MO17-1
    za 11-mei. 16:30Spijkenisse JO19-3 - Rozenburg JO19-1
    za 11-mei. 17:15VFC 2 - Rozenburg 2