• Voetbal programma

    Hieronder vindt u de verschillende categoriƫn m.b.t. het voetbalprogramma voor de teams van de v.v. Rozenburg

  • Veld- en kleedkamerindeling

    Klik hier

    Veld- en Kleedkamerindeling
    Veld- en Kleedkamerindeling

    Veld- en kleedkamerindeling

    Klik hier

  • Thuiswedstrijden Rozenburg

    Klik hier

    Thuisprogramma

    Thuisprogramma

    Thuiswedstrijden Rozenburg

    Klik hier

  • Uitwedstrijden Rozenburg

    Klik hier

    Uitprogramma

    Uitprogramma

    Uitwedstrijden Rozenburg

    Klik hier

  • Afgelastingen in het programma

    Klik hier

    Afgelastingen

    Afgelastingen

    Afgelastingen in het programma

    Klik hier

  • Trainingsschema

    Voor het trainingsschema voor alle teams, zie de knop hierna (of klik hier)

  • Weekoverzicht trainingen

    Klik hier

    Trainingsschema

    Trainingsschema

    Weekoverzicht trainingen

    Klik hier

  • Volledige programma

    WedstrijddatumWedstrijd
    di 19-nov. 20:00Simonshaven O23 - Rozenburg O23
    wo 20-nov. 19:00Rozenburg JO17-1 - Pernis JO17-1
    za 23-nov. 08:30Rozenburg JO13-2 - Hellevoetsluis JO13-2
    za 23-nov. 08:30Rozenburg JO15-4 - Zuidland JO15-1
    za 23-nov. 08:30Rozenburg JO11-1 - Brielle, VV JO11-1
    za 23-nov. 08:30Rozenburg JO12-1 - SVV JO12-1
    za 23-nov. 08:30Nieuwerkerk JO8-10 - Rozenburg, JO8-2M
    za 23-nov. 09:00Rozenburg JO8-1 - Kethel Spaland, vv JO8-5
    za 23-nov. 09:00Rozenburg JO10-2 - LYRA JO10-4
    za 23-nov. 09:00Nieuwenhoorn JO10-2 - Rozenburg JO10-3
    za 23-nov. 10:00Rozenburg JO13-1 - Rockanje JO13-1
    za 23-nov. 10:00Rozenburg MO11-1 - SHO MO11-1
    za 23-nov. 10:00Rozenburg JO10-1 - DVV '09 JO10-1
    za 23-nov. 10:00Rozenburg JO9-1 - FC 's-Gravenzande JO9-4
    za 23-nov. 10:00Rijnmond Hoogvliet Sport MO17-1 - Rozenburg MO17-1
    za 23-nov. 10:15Rozenburg JO17-2 - SHO JO17-3
    za 23-nov. 10:15DVV '09 JO15-2 - Rozenburg JO15-2
    za 23-nov. 10:30Binnenmaas, FC JO15-1 - Rozenburg JO15-1
    za 23-nov. 10:30MSV '71 JO9-2G - Rozenburg JO9-2
    za 23-nov. 11:20Rozenburg JO15-3 - Meeuwenplaat JO15-1
    za 23-nov. 11:30GHVV'13 VR1 - Rozenburg VR1
    za 23-nov. 11:30VDL JO11-3 - Rozenburg JO11-2
    za 23-nov. 11:30Rozenburg mini's - Brielle mini's
    za 23-nov. 12:00Rozenburg 6 - Brielle, VV 7
    za 23-nov. 12:00Rozenburg JO17-1 - GOZ JO17-1
    za 23-nov. 12:00WFB 2 - Rozenburg 2
    za 23-nov. 14:30Rozenburg 1 - CWO 1
    za 30-nov. 08:30Spijkenisse JO13-6 - Rozenburg JO13-2
    za 30-nov. 08:30LYRA JO9-2 - Rozenburg JO9-1
    za 30-nov. 08:45Rozenburg JO11-2 - Victoria'04 JO11-3
    za 30-nov. 09:00Rozenburg JO8-1 - VFC JO8-8
    za 30-nov. 09:45Rozenburg JO15-2 - ST Herkingen/NTVV JO15-1G
    za 30-nov. 10:00Rozenburg JO9-2 - Den Hoorn JO9-8
    za 30-nov. 10:00Rozenburg JO10-3 - OVV JO10-1
    za 30-nov. 10:30Rozenburg JO13-1 - GOZ JO13-1
    za 30-nov. 10:30Victoria'04 JO12-1 - Rozenburg JO12-1
    za 30-nov. 10:30VFC JO8-7 - Rozenburg, JO8-2M
    za 30-nov. 11:00Rozenburg VR1 - v.v. Hekelingen VR1
    za 30-nov. 11:00SHO JO10-2 - Rozenburg JO10-1
    za 30-nov. 11:00Den Hoorn JO10-3 - Rozenburg JO10-2
    za 30-nov. 11:15Rozenburg JO15-1 - Spijkenisse JO15-2
    za 30-nov. 11:15Zwartewaal JO15-1G - Rozenburg JO15-4
    za 30-nov. 11:45Nieuwenhoorn MO17-1 - Rozenburg MO17-1
    za 30-nov. 12:00Hellevoetsluis JO11-1 - Rozenburg JO11-1
    za 30-nov. 12:15Zwervers, IJVV de MO11-1 - Rozenburg MO11-1
    za 30-nov. 12:30v.v. Hekelingen JO15-3 - Rozenburg JO15-3
    za 30-nov. 12:40Rozenburg 3 - Hellevoetsluis 5
    za 30-nov. 12:45Brielle, VV JO17-3 - Rozenburg JO17-2
    za 30-nov. 13:00Zwartewaal 2 - Rozenburg 2
    za 30-nov. 14:30Rozenburg 4 - Simonshaven 3
    za 30-nov. 14:30Rozenburg VE1 - Zwervers, IJVV de VE1
    za 30-nov. 14:30VDL 6 - Rozenburg 6
    za 30-nov. 14:30PKC'85 VE4 - Rozenburg VE2
    za 30-nov. 14:30Strijen 1 - Rozenburg 1
    za 30-nov. 14:45v.v. Hekelingen JO17-2 - Rozenburg JO17-1
    za 07-dec. 08:30Rozenburg JO13-2 - FC Vlotbrug JO13-3
    za 07-dec. 08:30Rozenburg JO11-1 - Flakkee JO11-2
    za 07-dec. 09:00Rozenburg JO10-2 - MVV '27 JO10-1
    za 07-dec. 09:00VDL JO9-2 - Rozenburg JO9-2
    za 07-dec. 09:00VDL JO8-1 - Rozenburg JO8-1
    za 07-dec. 09:00Flakkee JO10-1 - Rozenburg JO10-1
    za 07-dec. 09:45Rozenburg JO15-4 - Brielle, VV JO15-4
    za 07-dec. 09:45Flakkee VR1 - Rozenburg VR1
    za 07-dec. 10:00Rozenburg MO17-1 - sv Poortugaal MO17-1
    za 07-dec. 10:00Rozenburg MO11-1 - LMO MO11-1
    za 07-dec. 10:00Rozenburg JO17-2 - Nieuwenhoorn JO17-2
    za 07-dec. 10:00Rozenburg, JO8-2M - VDL JO8-2
    za 07-dec. 10:00Rozenburg JO10-3 - Flakkee JO10-2
    za 07-dec. 10:00Rozenburg JO9-1 - Loosduinen JO9-1
    za 07-dec. 10:00FC Vlotbrug JO15-2 - Rozenburg JO15-2
    za 07-dec. 10:00Heinenoord JO17-1 - Rozenburg JO17-1
    za 07-dec. 10:30Jonge Spartaan, de JO15-1 - Rozenburg JO15-1
    za 07-dec. 11:00GHVV'13 5 - Rozenburg 4
    za 07-dec. 11:00Brielle, VV JO13-2 - Rozenburg JO13-1
    za 07-dec. 11:15Rozenburg JO15-3 - Zinkwegse Boys JO15-3
    za 07-dec. 11:30Rozenburg mini's - Hekelingen mini's
    za 07-dec. 12:00Rozenburg 6 - FC Vlotbrug 5
    za 07-dec. 12:00Rozenburg 2 - Barendrecht 3
    za 07-dec. 14:30Rozenburg VE2 - Goudswaardse Boys VE1
    za 07-dec. 14:30Rozenburg 1 - Sparta (AV) 1
    za 07-dec. 14:30TransvaliaZW 4 - Rozenburg 3
    za 07-dec. 14:30Stellendam VE1 - Rozenburg VE1
    di 10-dec. 20:00Hekelingen O23 - Rozenburg O23
    za 14-dec. 08:30dvv Delft JO10-1 - Rozenburg JO10-2
    za 14-dec. 08:45WFB JO10-2G - Rozenburg JO10-3
    za 14-dec. 09:00Rozenburg JO8-1 - MVV '27 JO8-3
    za 14-dec. 09:00Verburch JO9-1 - Rozenburg JO9-1
    za 14-dec. 09:45MVV '27 JO8-2 - Rozenburg, JO8-2M
    za 14-dec. 10:00Rozenburg MO11-1 - DBGC MO11-1
    za 14-dec. 10:00Rozenburg JO10-1 - sv Poortugaal JO10-3
    za 14-dec. 10:00Rozenburg JO9-2 - MVV '27 JO9-3
    za 14-dec. 11:00Rozenburg JO15-3 - Spijkenisse JO15-6
    za 14-dec. 11:30Rozenburg mini's - Zuidland mini's
    za 14-dec. 12:00Rozenburg JO17-1 - Strijen JO17-2G
    za 14-dec. 12:00Pernis MO17-1 - Rozenburg MO17-1
    za 14-dec. 14:30Rozenburg 4 - v.v. Hekelingen 6
    za 14-dec. 14:30Rozenburg VE1 - Smitshoek VE1
    za 14-dec. 14:30SSS VR3 - Rozenburg VR1
    za 14-dec. 15:00Charlois, sv 1 - Rozenburg 1